Trumpai apie save

MINTYSGYVENIMAS

10/1/2021

inesa_vandens lelija studija
inesa_vandens lelija studija
Malonu, kad užsukai.
Trumpai papasakosiu,
kaip aš pati čia atsidūriau,
apie savo ilgą kelią trumpai :)
Inesa, 44 metai, Vilnius

... Kai greitas gyvenimo tempas ir dideli iššūkiai darbinėje karjeroje pasiekė piką, pradėjau ieškoti kur gi slypi ta tikroji prasmė ir gyvenimo džiaugsmas. Vidinė nuojauta pakuždėjo, ir studijos Ajurvedos akademijoje 2008 metais man atvėrė akis ir apvertė mano mažą gyvenimą aukštyn kojomis, tiksliau - sustatė viską į vietas, kaip kad išsibarsčiusioje dėlionėje. 

Vidinės ramybės atradimas, rytinė joga ir meditacija, mitybos pokyčiai, visiškai kitoks dienos režimas. Visa tai pavadinčiau pažintimi ir draugyste su savimi, kuri vis tęsiasi ir atsinaujina. Tik kai pati atradau vidinę taiką su savimi ir aplinka, atsiprašiau ir atleidau visiems.. į mano, mūsų gyvenimą atkeliavo dukra Gilė (2009), po kelių metų ir sūnus Jonas. Motinystė mane labai praturtino, praplėtė vidines ribas ir vidinį žinojimą, kasdien padovanoja naujų įžvalgų ir patyrimų, šeimoje augame visi kartu.

Su vaikais jų kūdikystėje daug nardėme baseinuose, mankštinau juos ir masažavau, mokiausi aromaterapijos ir pradėjau studijuoti Watsu terapijos meną, veido ritualus. Taip ir prasidėjo mano gili pažintis su žmogaus kūnu, tiek fiziniu, tiek emociniu, dvasiniu, jo judėjimu.

2013 m. gimė mano trečiasis "kūdikis" -

Vandens lelija studija.

Prisilietimo menas mane užbūrė :) Tai tokie nuostabūs energetiniai mainai, meditacija ir poilsis pirmiausiai man pačiai. Per visus šiuos ilgus studijų ir praktikų metus sutikau labai įdomių Mokytojų ir bičiulių, o dabar su dideliu dėkingumu ir džiaugsmu pamažu dalinuosi su kitais.

Man labai įdomu, kaip kelių tūkstantmečių senumo rytietiškos praktikos gali nuostabiai įsilieti į šiuolaikinį vakarietišką gyvenimą ir jį praturtinti. Praktikuoju, ir kiek daug tame atrandu, gydomąją mankštą Qigong pagal senovinę Kinų mediciną, harmonijos ir išminties semiuosi iš gamtos ir jos nesibaigiančios kaitos. Įvairios kūno terapijos ir masažo metodikos - mano nesibaigiantys žinių ir praktikos lobynai, leidžia patirti, koks įvairiapusis yra žmogus. Labai myliu Watsu ir Shiatsu terapijas, veido ritualus.

Vis dažniau savo darbinėje praktikoje pastebiu, kad kuo švelnesnis prisilietimas - tuo giliau paliečia. 

Galybė kelių veda į gerą savijautą ir sveikatą - nėra vieno geriausio - tiesiog ieškoti, bandyti, klysti ir atrasti sau priimtiniausią. Ten, kur TU jausiesi geriausiai. Geriausiai dabar, šiame gyvenimo etape.

Niekas niekada nepadarys Jūsų laimingo ar sveiko - tik Jūs pats tai galite. 

Sakoma, jei žmogus galėjo susirgti, tai turi galių ir pasveikti. Vidiniai mūsų resursai ir savigydos jėgos labai galingos. Kūnas mūsų Sielos namai, mūsų mintys ir emocijos labai įtakoja mūsų savijautą, vidaus organų veiklą ir ilgaamžiškumą. Apie tai ir mano pasidalinimai ir mano dabartinis gyvenimas. Būsiu daugiau nei laiminga, jei tai bus Jums naudinga.

Dėkoju Tau už skirtą laiką, Inesa

lotus
lotus
vandens lelija studija
vandens lelija studija
Kuo toliau, tuo labiau man žmogaus kūnas -
kaip nuostabus sodas,
kurį kasdien prižiūrint, laistant, pakalbinant, pasidžiaugiant - jis mus gali nustebinti savo nuostabiu žydėjimu ir gera savijauta ilgus metus.
vandens lelija studija
vandens lelija studija