Veido ritualai

MINTYSRITUALAIVEIDAS

11/14/2022

Ar kada nors susimąstei,
kuri kūno vieta dėl streso patiria didžiausią įtampą?
Pasirodo, net 90 proc. įtampos susikaupia veido raumenyse, likusiame kūne - tik 10 proc.

Neįtikėtina, bet taip jau yra - juk tiek visko verda mūsų galvose! Vien veide yra net 43 raumenys, galvos srityje surasime daug aktyviųjų akupresūrinių taškų ir net 8 meridianus, visi jie susiję su daugeliu vidaus organų ir funkcijų; o visą šią sritį valdo vienas pagrindinis veido nervas (7th cranial nerve).

Sveikatinimo ir grožio srityje dirbu apie 10 m. ir mielai dalinuosi, kaip moterims gali padėti paprastos atpalaiduojančios praktikos, vidinę ramybę dovanojantys grožio masažai.

Prancūziškas veido masažas buvo pirmasis, kurio mokiausi (2013 m.) ir nuo tada esu ištikimiausia veido masažų gerbėja :)

Dabar jau 5 metus tobulinu Kobido terapijos meną - tai toks gilus patyrimas ir poilsis, abipusis malonumas. Šiais metais susipažinau ir neriu gilyn į nuostabų Sothys grožio pasaulį ir jų nuostabiai tausojančias priemones, ir patentuotą veido modeliavimo metodiką.

Kas kartą džiaugiuosi, galėdama apjungti įvairias metodikas ir individualiai jas pritaikyti savo mylimoje veikloje.

švelnus prisilietimas
švelnus prisilietimas
svelnumas
svelnumas
Kai mes leidžiame sau pailsėti - įsijungia galingi vidiniai savigydos procesai.
Gali visaip stengtis atpalaiduoti kūną - sportuoti, užsiimti mėgstama veikla, bet savo praktikoje pastebiu, kaip veiksmingai ir greitai - švelnus prisilietimas prie galvos - ištirpdo susikaupusią įtampą ir nerimą. Iš ties, niekur kitur ir pati taip nepailsiu, kaip veido masažo metu - jaučiu kaip persikrauna visa nervų sistema, pailsi ir atsinaujina visas organizmas.

Pabandykite pajausti

... kaip jaučiasi tavo kūnas dabar?

Pabandykite pajudinti savo žandikaulį ir pajausti, kiek jis laisvas, ar lengva jį išjudinti? Nustebsite pamatę, kad jis nėra jau toks laisvas, kaip tikėjotės. Kartais sunku net prasižioti, šitaip viskas įsitempę! Truputį išjudinus, atpalaidavus žandikaulį (ar padainavus) - pajusite didelį palengvėjimą visame kūne, nugaroje, ypač dubens srityje.

Pabandykite suimti ir pajudinti galvos odą ir plaukus. Ar ji neskausminga, ar lengvai pajudinama? Jei esate atsipalaidavęs, galvos odą lengva išjudinti. Deja, mums to net nežinant, oda dažnai būna kietai “prilipusi” prie galvos. Tokia dažnai būna pas dirbančius intensyvų, protinį darbą, arba kuriems mintys neduoda ramybės.

Įsitempusi galvos oda - tai ir lūžinėjantys nusilpę plaukai, ir galvos skausmai, nemiga, nes visa kraujotaka ir aprūpinimas deguonimi dėl to būna sutrikę. Trumpas kasdieninis galvos savimasažas puikiai suaktyvins plaukų šakneles, paskatins plaukų augimą ir atsinaujinimą.

Veido srityje - ypatingai daug aktyviųjų taškų, nervų galūnių ir nervų sistema, per veido masažą gavusi signalus atsipalaiduoti, nuramins visą jūsų kūną. Štai dėl ko labai vertinu veido masažus - jie suteikia daug daugiau, nei tik gražinantį poveikį.

Atpalaidavus veidą - savaime atsipalaiduoja visas kūnas (ypač nugara ir dubuo), pailsi akys, nurimsta minčių srautas, persikrauna nervų sistema, suaktyvėja virškinimas, kraujotaka, limfos ir energijos tėkmė. Plius pagerėja veido tonusas ir spalva, sušvelnėja bruožai ir mimikos raukšlės.

Galime patys sau padėti

Visada moterims primenu, kad niekas kitas mums negali padėti, kaip mes pačios. Ar esam sau geriausias draugas, ar aštriausias kritikas, ar palaikom save, kad ir kas nutiktų?

Nuolatinis dėmesingumas savo kūnui ir gerai savijautai labai naudinga, tiesiog atraskime sau malonius būdus ir stiprinkime save profilaktiškai, nelaukiant, kol atsiras tikrieji negalavimai ar didelis nuovargis.

Dažnai kūnas mums įvairiai signalizuoja, kad jam reikalingas didesnis mūsų pačių dėmesys sau, tiesiog dažniau įsiklausykime į save, leiskime sau gerai pailsėti. Dažniau nusijuokti, padainuoti - geriausia mankštelė įsitempusiems veido raumenims ir kietam žandikauliui.

Pabandykite tokį paprastą pratimą. Įtempkite veido raumenis kiek tik įmanoma, net iki skausmo - ir po to staiga atpalaiduokite. Pakartokite keletą kartų. Tai paprasčiausias greito atsipalaidavimo būdas.

Tinka ir visam kūnui, ypač toms vietoms, kuriose jaučiame įtampą. Padidiname įtampą iki maksimumo, dar daugiau, ir paleidžiame. Atsipalaiduojame ir pamirštame :)

Kai per daug galvojame apie rūpesčius ir vis kažką analizuojame - pats šis nuolatinio “mintijimo” procesas kūne sukelia nereikalingą įtampą. O kai staiga visas įtampas paleidžiame - kūnas nurimsta, apie jas negalvojame, ramybė pripildo širdį.. atsipalaiduoja, tampa harmoninga.

Visi mūsų begaliniai rūpesčiai - tik mintyse, tik prote, kai nukreipiame savo dėmesį kitur - tos mintys nuplaukia, kaip debesys danguje..

facial rituals
facial rituals

Daugiau atpalaiduojančių praktikų ir saviterapijų galite surasti mano studijos Instagram paskyroje, žr. video ir reels.

Jeigu norite pasitarti, pasikonsultuoti dėl veido odos priežiūros ar pasipraktikuoti savimasažo - mielai lauksiu studijoje.

Galite įsigyti naują veido savimasažo pamoką namų ritualams. Ar pasilepinti ilgu veido masažu..

Patogiai susiplanuoti sau laiką galite čia arba parašykite man tiesiogiai.

LINKIU SAU

Daugiau švelnumo

Mums nereikia nuolat savęs "mesti į ugnį", savęs eikvoti, kažkur pastoviai skubėti.. Augti ir tobulėti galime ir būdami kiek švelnesni.

Mes galime atrasti savyje daugiau švelnumo, daugiau grožio, daugiau palaikymo ir gerumo. Daugiau lengvumo.. nereikia ieškoti sunkumų.

Tiesiog apgaubti švelnumu tiek save, tiek kitus..

soften your heart
soften your heart