Lapkričio kontrastai

MINTYSREFLEKSIJOS

11/21/2021

Vaikeli, koks laimingas tu sėdi ant dulkėtos žemės, žaisdamas su perlaužta šakele per visą rytą... Iš visko, ką randi, tu sau susikuri džiaugsmingus žaidimus, o aš eikvoju savo laiką ir jėgas daiktams, kurių neįsigysiu niekada... Luoteliu menku bandau aš perplaukti troškimų jūrą ir užsimirštu, kad aš taip pat žaidžiu tiktai žaidimą.. Žaislai, R. Tagorė, 1902.

su mylimiausiais, Gile ir Jonu, Latvijos pajūryje

Kai esi vasaros vaikas, nėra paprasta išgyventi tamsujį metų laiką.. Bet ir vėl, mokausi iš gamtos. Stebiu, kaip po aktyvaus vasaros laiko viskas pamažu gamtoje nurimsta, nutyla ir pasineria į gilų poilsį, į save.. Tie ramybės mėnesiai tai mūsų stiprybė ir atsinaujinimas, kad atėjus pavasariui turėtume jėgų sužydėti, atgimti.

Šis lapkritis neįprastai spalvingas ir pilnatviškas man. Mėnesio pradžioje prisijungiau prie naujos komandos naujame grožio salone Scripted Beauty - kartu kursime grožį ir jaukumą, apjungsime savo žinias ir patirtį.

Dukros gimimo dieną (o ji sutapo ir su galinga pilnatimi ir mėnulio užtemimu) - gavau džiugią žinią, jog Vandens lelija studija gavo TOP Rated 2021 įvertinimą Treatwell sistemoje. Daugelio metų mano kūryba ir kasdieninis puoselėjimas.. Išties, labai man didelis įvertinimas ir motyvacija toliau tobulėti savo veikloje. Labai dėkinga esu visiems už palaikymą, jaukius apsilankymus ir šiltus atsiliepimus.

Tuo pačiu pasirodė ir jaukus pokalbis su Živile Dabašinskiene. Šiam pokalbiui ji pakvietė mane gražią gegužės dieną, labai man netikėtai. Nuoširdus pasidalinimas gavosi, daug įvairiausių temų palietėme, buvo gera prisiminti savo kelią.. Gal bus įdomu ir Jums :)